15-06-2019

za osobu /

80

Home Kurzy

Vzdelávanie podľa metódy Fraktálnej kresby – analýza

Vzdelávanie podľa metódy Fraktálnej kresby – analýza

Lektori

Mgr. Ana Bažová Grňa

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Pokračujúce vzdelávanie podľa metódy fraktálnej kresby pre všetkých, ktorí si prešli skúsenosťou, cez malý cyklus 8 kresieb (3 diagnostické a 5 terapeutických) a ideálne cez celý cyklus 21 kresieb (3 diagnostické a 18 terapeutických).
 

2. časti základného programu

Druhá časť je určená pre absolventov 1.časti vzdelávania podľa metódy fraktálnej kresby. V druhej časti sa účastníci zoznámia s funkciou línií a farieb a sami si vyskúšajú analýzu vlastnej diagnostickej kresby, taktiež analýzu iných.
Na workshope účastníci získajú dodatočné informácie o rôznych technikách kreslenia fraktálov a ich využitia v práci s deťmi a dospelými v rodine a rôznych inštitúciách.
Celý základný program je určený predovšetkým pre osobný rast a rozvoj, zároveň je osnovou pre ďalší postup a prípadnú prácu s ostatnými ľuďmi.
Priniesť kompletne nakreslený vlastný cyklus a diagnostické kresby iných ľudí, ktorí kreslili s Vami.
Zúčastnením sa tejto časti základného programu je podmienkou pre ďalšie vzdelávanie a venovanie sa tejto metódy na profesionálnej úrovni, po absolvovaní budete lepšie pripravený na prípravu na skúšky z Fraktálnej kresby aby ste neskôr mohli metódu používať na profesionálnej úrovni, čo znamená aj členstvo v Asociácii Fraktálnej metódy a získavanie certifikátu pre lektora. 
 

Trvanie:  10.00-17:00

Our Main Teachers

Psychologička a telová terapeutka-Mgr. Ana Bažová Grňa sa venujem regresnej terapií, fraktálnej kresbe a relaxačnýcm technikám.   Štúdium a skúsenosti: 1994 -1999 Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta, štúdium jednoodborovej psychológie. 2000 – 2002 práca v KPPP s CVaPP v Bratislave – so žiakmi na strednej škole, rodičmi a učiteľmi, individuálne stretnutia a skupinové formy sebapoznávania a […]

Cena : 80 €

Maximálna obsadenosť : 12

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

15-06-2019

14-04-2019

1 Day

25-08-2019