01-04-2023

za osobu /

180

Home Kurzy

Reflexná masáž chodidiel 1 časť. Nový termín 2023

Reflexná masáž chodidiel 1 časť. Nový termín 2023

Lektori

Eva Gugliucciello

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Reflexná terapia využíva tlak a masáž reflexných zón a plôch prevažne na chodidlách nôh, kde je zobrazená presná mapa celého nášho tela, ktoré je možno použiť k uvoľneniu a harmonizácii nášho organizmu.
Reflexné plôšky sú tvarovo veľmi podobné príslušnému orgánu a dajú sa celkom veľmi ľahko určiť. Naučíte sa všetky vnútorné systémy: tráviacu sústavu, vylučovaciu sústavu, lymfatický systém, hormonálne orgány, pohlavné orgány, dýchací systém, obehový systém, imunitný systém, zmyslové orgány. Reflexné zóny sa využívajú nielen pri terapii, ale tiež pri určovaní diagnostiky.
Účinok reflexológie býva okamžitý, čo má význam pri bolestiach, akútnych problémoch a pri prvej pomoci. Počas tohoto kurzu sa naučíte pracovať s reflexnými bodmi na nohách.
Reflexológia lymfatického systému je jemná masážna technika, ktorej cieľom je zlepšiť kvalitu lymfatického obehu, prípadne odčerpanie prebytočnej lymfy z podkožia a dostatočné uvoľnenie nôh. Ide o súčasť reflexológie plôšky nohy, čo je starostlivosť o telo a psychiku prostredníctvom reflexných plôšok na chodidlách, kde je zobrazená dokonalá mapa ľudského tela.
 

Čo sa na kurze naučím ?

  • Program základného kurzu: - Základné pravidlá pri reflexológii - Úvod do reflexológie - Princípy fungovania a pôsobenia reflexológie - Śtúdium organizmu podľa Fitzgeralda - Kosti chodidla a jeho stavba - Reflexné body a zóny chodidla podľa Zamboniho - Močový systém - Osteo-artikulárny systém - Nervový systém - Dýchací systém - Kardio-obehový systém - Lymfatický a imunitný systém - Endokrinný systém - Zažívacie ústrojenstvo - Pohlavné orgány a močové ústrojenstvo - Zrakový a sluchový systém - Overenie a kontrola zdravotného stavu - metodológia - Praktická časťvc_column_text]
Kurz trvá 2 dni. Od 1-2.4 2023 . Začiatok 9:00. Koniec o 17:00-18:00.
Miesto Konania: Horná 49, Banská BystricaPrihlášky na info@sanrajs.sk alebo 0908 032 152

Our Main Teachers

Lektorka chromopunktúry, viscerálej a kalifornskej masáže.

Cena : 180 €

Maximálna obsadenosť : 8

Obtiažnosť : Začiatočník

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

25-05-2024

2 Days