29-3-2019

za osobu /

225

Home Kurzy

Reflexná masáž chodidiel 3v1

Reflexná masáž chodidiel 3v1

Lektori

Ing. Bc. Jana Dobiaš

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Reflexná terapia využíva tlak a masáž reflexných zón a plôch prevažne na chodidlách nôh, kde je zobrazená presná mapa celého nášho tela, ktoré je možno použiť k uvoľneniu a harmonizácii nášho organizmu.
Reflexné plôšky sú tvarovo veľmi podobné príslušnému orgánu a dajú sa celkom veľmi ľahko určiť. Naučíte sa všetky vnútorné systémy: tráviacu sústavu, vylučovaciu sústavu, lymfatický systém, hormonálne orgány, pohlavné orgány, dýchací systém, obehový systém, imunitný systém, zmyslové orgány. Reflexné zóny sa využívajú nielen pri terapii, ale tiež pri určovaní diagnostiky.
Účinok reflexológie býva okamžitý, čo má význam pri bolestiach, akútnych problémoch a pri prvej pomoci. Počas tohoto kurzu sa naučíte pracovať s reflexnými bodmi na nohách.
Reflexológia lymfatického systému je jemná masážna technika, ktorej cieľom je zlepšiť kvalitu lymfatického obehu, prípadne odčerpanie prebytočnej lymfy z podkožia a dostatočné uvoľnenie nôh. Ide o súčasť reflexológie plôšky nohy, čo je starostlivosť o telo a psychiku prostredníctvom reflexných plôšok na chodidlách, kde je zobrazená dokonalá mapa ľudského tela.
 

Čo sa na kurze naučím ?

  • reflexná masáž chodidiel- pohybový aparát
  • reflexná masáž chodidiel- vnútorné orgány
  • reflexná masáž chodidiel- lymfatický systém
Kurz trvá 3 dni. Od 29.3 2019 v čase od 9:00 . Koniec 31.3 2019. Jedná sa o celodennú výučbu.
Prihlášky na info@sanrajs.sk alebo 0908 032 152

Our Main Teachers

Absolvovala Inštitút fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v Piešťanoch Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Stala sa členkou Lymfologickej spoločnosti Českej lekárskej komory J. E. Purkyně v Prahe. Ovláda 30 druhov masérských techník a absolvovala študijné pobyty v Číne v Chengtu na Unverzite TČM a v Thajsku v chráme Wat-Po, kde som sa naučila techniky masáží. Má niekoľkoročnú prax […]

Cena : 225 €

Maximálna obsadenosť : 8

Obtiažnosť : Začiatočník

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

08-07-2018

1 Day

14-04-2019

1 Day

15-06-2019