O nás
Home

O nás

O nás

Vážení priatelia,

veľmi nás teší, že ste navštívili stránky SanRajs academy. Naša akadémia pôsobí v Banskej Bystrici najmä za účelom vzdelávania v oblasti starostlivosti o ľudské telo od roku 2017. Naším cieľom je ponúkať kvalitné kurzy a prednášky z domova i zahraničia pre odborníkov ale i pre širokú verejnosť. Aby sme k Vám boli bližšie roku 2018 sme pre Vás pripravili aj detašované pracovisko v Spišskej Novej Vsi a naším cieľom je pripravovať pre Vás kurzy aj v ostatných častiach Slovenska.

 

Radi Vás u nás privítame.

 Tím SanRajs academy

Prečo SanRajs academy?

Ubytovanie v priestoroch školy

V SanRajs academy v Banskej Bystrici sa môžete ubytovať priamo v našej škole a ísť na kurz rovno v pyžamu či papučkách. Cena pre účastníkov kurzu je 10 eur/noc + 1 euro daň za ubytovanie/noc. V prípade dvoch a viac nocí je cena 8,50 eur/noc+ 1 euro daň za ubytovanie/noc.

Individuálny prístup

Pretože kvalita je dôležitá, kurzy organizujeme v malých skupinách (max. 6 účastníkov na kurze), pri ktorých je kladený individuálny dôraz na každého študenta. V prípade, že Vám skupinové kurzy nevyhovujú, ponúkame Vám možnosť individuálnych kurzov.

Rodinná atmosféra

V našich priestoroch mestského rodinného domu sa snažíme vytvárať takú atmosféru aby ste sa tu cítili ako doma.

Profesionalita

Naše kurzy vedú odborníci z radov fyzioterapeutov, lekárov a masérov s dlhoročnou praxou v danom vzdelávacom programe a skúsenosťami z oblasti lektorovania.

Čo ponúkame ?

Prenájom priestorov a spoluprácu

Máte záujem o prenájom konferenčnej alebo masérskej miestnosti? Chceli by ste s nami spolupracovať? Napíšte nám na info@sanrajs.sk

Pomoc s otvorením prevádzky

Potrebujete pomôcť s otvorením prevádzky? Poskytujeme bezplatné poradenstvo ako aj doplnkové platené služby. Vieme všetko spraviť za Vás.

Preškolenie personálu či nájdenie zamestnancov

Pomôžeme Vám preškoliť personál v najnovších trednoch v oblasti wellness a starostlivosti o ľudské telo u nás alebo aj vo vašich priestoroch. Kurzy je možné zorganizovať počas týždňa i víkendov.

Hľadáte nových zamestnancov ?

Pošlite nám svoj dopyt na info@sanrajs.sk a pomôžeme Vám nájsť toho pravého uchádzača.