15-12-2018

2 Days

za osobu /

159

Home Kurzy

Tehotenská masáž

Tehotenská masáž

Lektori

Ing. Bc. Jana Dobiaš – Petrisková

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

 Tehotenská masáž je špeciálne upravená a bezpečná celotelová zostava vhodná pre tehotné  s ohľadom na rastúce bruško a najčastejšie tehotenské problémy. Pomáha mamičkám od najčastejších problémov v tehotenstve, ako je bolesť chrbta, nôh, problémy so spánkom a podobne.
 Kurz tehotenskej masáže sa skladá z teoretickej časti a praktickej časti, kde sa naučíte používať tú správnu techniku masáže pre budúcu mamičku.

Komu je kurz určený ?

Kurz je vhodný do profesionálnej masérskej praxe, wellness centier, materských centier, pre pôrodné asistentky, laktačné poradkyne, duly a  pre budúcich oteckov či iných rodinných príslušníkov, ktorí chcú poskytnúť starostlivosť o tehotné ženy a ženy po pôrode. Naučí vás uľaviť, zrelaxovať a podporiť tehotnú ženu bezpečne a účinne.

Čo sa na kurze naučím ?

  • teóriu tehotenskej masáže
  • základnú techniku masáže a polohovanie tehotnej pri masáži
Dátum konania kurzu-15-16.12 2018
Počet miest na kurze obmedzený.Na kurz sa môžete prihlásiť prostredníctvom online prihlášky.

Our Main Teachers

 Tehotenská masáž je špeciálne upravená a bezpečná celotelová zostava vhodná pre tehotné  s ohľadom na rastúce bruško a najčastejšie tehotenské problémy. Pomáha mamičkám od najčastejších problémov v tehotenstve, ako je bolesť chrbta, nôh, problémy so spánkom a podobne.   Kurz tehotenskej masáže sa skladá z teoretickej časti a praktickej časti, kde sa naučíte používať tú správnu […]

Cena : 159 €

Maximálna obsadenosť : 8

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

14-07-2018

2 Days

02-03-2019

2 Days

21-05-2018