18-09-2023

za osobu /

70

Home Kurzy

Kurzy BABY masáže pre mamičky (oteckov i babičky) s deťmi

Kurzy BABY masáže pre mamičky (oteckov i babičky) s deťmi

Lektori

Simona Rajnohová

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Kurz baby masáže (masáže dojčiat) je určený pre rodičov s deťmi vo veku od 6 týždňov do 12 mesiacov. Baby masáž je jemné masírovanie celého detského telíčka. Nie je nič krajšie ako keď vidíte, že sa masáž dieťatku páči. Kurz baby masáže Vás naučí správnej technike masáže u malých detí a okrem iného je to príjemný čas strávený s vaším bábätkom v malej skupinke rodičov a detičiek. Masáž pomáha pri bolesti bruška, nespavosti, prerezávaní zúbkov či nepokoji. Informácie získané na kurze budete využívať až kým deti dospejú.
Kurz Baby masáže Banská Bystrica 

Čo mi kurz baby masáže prinesie?

Na kurze si vysvetlíme, v čom je prospešný cielený láskyplný dotyk a ako neskôr masáž prispôsobíme starším deťom. Na programe bude aj špeciálna protikoliková masáž, koordinačné cviky podporujúce psychomotorický vývin ale i diskusie na rôzne rodičovské témy. Na kurze sa naučíte aj kopec riekaniek, uspávaniek a dotykových hier.

Ako kurz prebieha?

Kurz prebieha v pokojnej atmosfére s maximálnym prispôsobením potrebám detí, ktoré možno kedykoľvek nakŕmiť, prebaliť alebo ich nosiť v náručí. Jednotlivé kroky sa učíme postupne a viackrát si ich opakujeme. Vítaní sú aj oteckovia detí. Minimálny počet detí v skupine je 6.
 
Viac informácií získate na www.babymasaze.onlineKurz vedie Simona Rajnohová - kvalifikovaná masérka a medzinárodne certifikovaná inštruktorka v programe IAIM ( International Asociation of infant massage)
Viac info: 0908 032 152 alebo babymasaze.info@gmail.com  

Our Main Teachers

https://sanrajs.sk/courses/kurz-baby-masaze/

Cena : 70 €

Maximálna obsadenosť : 6

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

18-09-2023

13-01-2019

1 Day

05-11-2023

1 Day