admin

25 marca 2019

Nekomentované

Home Masážne pomôcky Nezaradené

Online recepcia pre wellness profesionálov, ktorá pracuje za vás

Online recepcia pre wellness profesionálov, ktorá pracuje za vás

Nemôžete si dovoliť recepčnú? Strávite niekoľko hodín vybavovaním a objednávaním klientov? Trávite veľa času telefonovaním, smskovaním a i napriek tomu Vám “utečú” klienti lebo im nestihnete včas zdvihnúť telefón? Ak ste si aspoň na jednu otázku odpovedali áno, potom wellspace – rezervačný systém je vhodný práve pre Vás.

Wellspace je moderná a intuitívna aplikácia vytvorená na mieru potrebám profesionálov vo svete wellnessu. Od maséra, terapeuta, cez fyzioterapeuta až po trénera.

Cieľom Wellspace  je vytvárať online recepciu, ktorá vám ušetrí viac ako 50% času, stráveného nad organizáciou a komunikáciou vašich termínov s klientmi. Rýchle ovládanie a automatizácia rutinných procesov vám prinesie najmä efektívne rezervovanie vašich klientov, ktorí tak urobia behom niekoľkých kliknutí bez čakania.

Ako Wellspace rezervačný systém výrazne zníži mieru zrušenia termínov vašimi klientmi?

Potrebujete klientom automatizovane posielať SMS notifikácie o zmene či zrušení ich termínu ak nestíhate? Neradi odbiehate od prebiehajúcej masáže k telefónu? Klienta stretnete v meste, no pretože nemáte svoj diár pri sebe, nemôžete mu dať okamžitú odpoveď o vašej dostupnosti?…bez problémov! Všetko vybaví vaša online recepcia automatizovane alebo si svoje podnikanie zmanažujete behom pár kliknutí, nech už ste kdekoľvek.

 

Čo Vám Wellspace prinesie?

 • posunie starostlivosť o každého vášho zákazníka o level vyššie: ušetríme čas vám i vašim klientom. Vaša komunikácia bude efektívnejšia, presnejšia a bez čakania.
 • online a vždy aktuálny: prinesieme vám jednoduchý manažment vašich aktivít, pravidlo 1-kliknutia. Svoj Wellspace máte pod kontrolou sami, preto všetky informácie o vašich službách či dostupnosti môžu byť aktualizované pre vašich zákazníkov v rámci 1-kliknutia.
 • budete 24/7 vo vrecku svojich klientov: s ich vlastným užívateľským rozhraním, keďže vieme ako sú pre vás vaši klienti podstatní, a to či už sú na svojom chytrom telefóne alebo počítači budú mať vašu službu rezervovanú behom 2 minút.
 • flexibilné využitie online recepcie: získate profesionálnu online dynamickú prezentáciu, ktorá buď doplní váš web, sociálne siete alebo vám poskytne váš online profil namiesto webu.

Váš čas sú vaše peniaze. Vedeli ste že?

Viac ako 70% klientov rezervuje a pohybuje sa v online svete prostredníctvom mobilných telefónov.

V dnešnej rýchlej dobe konzumujeme informácie rýchlosťou 8 sekúnd preto čas hľadať vašu FB stránku či prehľadávať váš web sa čím viac tým znižuje. Online rezervačný systém vám preto poskytne 1 spôsob rezervovania na 1 mieste. Zvýšite tak efektivitu vašej časovej vyťaženosti.

Hlavné funkcie a výhody online recepcie pre vášho klienta

 • jednoduchá registrácia
 • rýchla rezervácia a prehľad termínov kedykoľvek a kdekoľvek
 • prehlad služieb a cien
 • novinky vždy po ruke

 

Hlavné funkcie a výhody online recepcie pre Vás

 

 • online recepcia v 4 jazykoch: slovenčina, čeština, angličtina a ruština. Jazyk sa prepína automaticky podla nastavení prehliadača užívateľa
 • automatizované SMS a email notifikácie pre klientov pred rezerváciou či vo výnimočných prípadoch zmeny a zrušenia termínu
 • ovládanie z mobilu pre vás a klientov nech už používate akékoľvek zariadenie
 • klientská databáza a prehľad histórie rezervácii, permanentky k vašim službám evidujeme automatizovane.
 • nastavenie rezervačných pravidiel, ktoré vám zabezpečia vždy plný kalendár a výrazne znížia náhle zrušenia Vašich klientov
 • intuitívne rezervovanie v klientskom účte,  klienti majú všetky podstatné informácie o ich nasledujúcich rezerváciách na jednom mieste
 • online profil štúdia, vám bude slúžiť ako dynamický doplnok vašej webovej stránky alebo ju úplne nahradí
 • permanentky vám umožnia posunúť vašu predajnú stratégiu na ďalšiu úroveň. Nastavte si výhodné balíčky a výhodné vstupy, ktoré si budú vaši klienti môcť zakúpiť stále znova a znova.
 • chytrá reklama, v rámci účtov vašich klientov šikovne propagujte špeciálne udalosti či ponuky, ktoré vo vašom štúdiu organizujete (od workshopov o zdraví až po deň otvorených dverí)
 • rýchle rezervovanie vašich služieb.Vašich klientov vždy privedieme späť do vášho štúdia vďaka intuitívnemu manažmentu ich rezervácii
 • 30 dňová skúšobná doba zdarma
 • neobmedzené rezervácia termínov a vytváranie služieb

 

Nastavenie online recepcie je naozaj jednoduché a rýchle. Pozrite sa sami!

 

 

Stačí vybrať ten správny balíček služieb a Vašu recepciu budete mať online behom pár minút. Vytvorenie jednej služby v systéme trvá 3 minúty, preto v prípade ponuky 5 typov služieb budete mať všetko v priebehu 15 minút nastavené. A vaše rezervácie môžete jednoducho akceptovať online už dnes.

 

Súčasťou našich služieb je poskytovať našim klientom okrem výkonného nástroja aj skvelú podporu, preto sme tu pre vás takmer vždy 24/7. Náš tím sa postará o prípravu a nastavenie vašej online recepcie a bude tu vždy pre Vás. Taktiež pre Vás pripravíme komunikačný balíček a materiály, ktoré umožnia vašim klientom rýchlejšie sa adaptovať na nový systém, ktorý si zamilujú.

Prečítajte si viac o balíčkoch a službách tu.

Vaša online recepcia vie ako na to!

 

Zaujala Vás online recepcia?

Napíšte na info@wellspace.cz a dohodnite si online stretnutie kde Vás prevedú cez Wellspace – rezervačný systém v 20 minútach.

Získajte zľavu

Získajte zľavu cez SanRajs academy. Prvých troch z vás odmenia aj predĺženou skúšobnou dobou online recepcie na 60 dní. Stačí nám napísať na info@wellspace.cz promo kód: SANWELL  a spoločne sa postaráme o úspech vášho podnikania. Pre viac informácií navštívte Wellspace na facebooku, instagrame alebo kontaktujte na + 420 731 830161.

 

 

 

 

 

Facebook
Napíšte nám Email
Google+
https://sanrajs.sk/wellspace-rezervacny-system/
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *