admin

01 februára 2021

Nekomentované

Home Masážne pomôcky Nezaradené

Výhody rezervačného systému RESERVANTO v čase pandémie

Výhody rezervačného systému RESERVANTO v čase pandémie

Výhody rezervačných systémov už asi poznáte. Možno sa však ale pýtate, na čo by Vám bol teraz rezervačný systém, keď nemôžete poskytovať svoje služby. Prinášame Vám pár funkcií systému RESERVANTO, ktoré možno v čase pandémie oceníte.

PREDAJ PERMANENTIEK A ONLINE PLATBY cez RESERVANTO

Ak ponúkate svojim klientom permanentky alebo predplatné formou kreditu, možno Vás vaši stáli klienti radi podporia a zakúpia si permanentku na vaše služby vopred. Rezervačný systém pri aktivovaní online platieb ponúka spôsob, ako si klienti môžu zakúpiť permanentku z pohodlia svojho domova. Aby ste však klientov v čase pandémie motivovali, môžete im ponúknuť permanentky za zvýhodnenú cenu. Nezabudnite aj na predĺženie platnosti, aby mali klienti istotu, že o predplatené služby neprídu.

Systém pripravuje aj jednoduchý predaj darčekových poukazov. Táto funkcia je zatiaľ len vo vývoji.

PODMIENENÉ SPRÁVY ZÁKAZNÍKOM

Posielajte správy všetkým vašim zákazníkom, ktorých máte v systéme RESERVANTO . Či už predávate poukazy, permanentky, produkty alebo máte k dispozícii online lekcie v čase pandémie. Môžete tak dať svojim klientom vedieť a podporiť tak svoje služby.

PREHĽAD

Ak ešte rezervačný systém nepoužívate, určite oceníte prehľad objednávok. Jednoduché rušenie či preobjednávanie klientov.

Viac o rezervačnom systéme sa dočítate tu. Využite promo kód PROMO33472 a získajte 2 mesiace predplatného Premium zdarma. Takto si môžete nezáväzne vyskúšať služby rezervačného systému a zistiť, či Vám vyhovuje.

Facebook
Napíšte nám Email
Google+
https://sanrajs.sk/vyhody-rezervacneho-systemu-reservanto-v-case-pandemie/
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *