admin

16 júla 2020

Nekomentované

Home Masážne pomôcky Nezaradené

Ešte nemáte svoj rezervačný systém?

Ešte nemáte svoj rezervačný systém?

Nestíhate vybavovať telefóny? Chcú Vaši klienti rýchle a moderné objednávanie? V tom prípade nastal čas mať svoj vlastný rezervačný systém.

Predstavujeme Vám rezervačný systém od spoločnosti Reservanto.sk, ktorý spĺňa požiadavky aj najnáročnejším klientom. Už nepotrebujete nosiť so sebou diár. Správu zákazníkov a rezervácie zvládnete kedykoľvek a kdekoľvek. Poslúži Vám k tomu aj Váš mobilný telefón.

www.reservanto.sk

Prehľad funkcií, ktoré stoja za to:

Rýchle, jednoduché a prehľadné objednávanie cez rezervačný systém RESERVANTO

Nikdy to nebolo jednoduchšie ako teraz, objednávanie je veľmi intuitívne a zvládne ho každý. Váš klient si môže vybrať prevádzku, maséra, službu a čas kedy chce svoju procedúru absolvovať.

Objednávanie z pohľadu zákazníka

Upozornení Vás i klienta prostredníctvom sms alebo emailom o objednaní.

Klienti i Vy môžu dostávať informácie o svojich rezerváciách prostredníctvom e-mailu alebo sms. Tak sa Vám už nestane, že Vám neprídu na procedúru alebo sa neodhlásia včas.

Prehľad o rezerváciách  

Celý rezervačný systém je prehľadný, rovnako aj záznam o zákazníkovi, kde môžete vidieť všetky jeho objednávky, výšku kreditu ako i permanentky.

K zákazníkom si môžete písať aj poznámky.

Online platby

Do svojho rezervačného systému môžete za určitých podmienok zapojiť aj online platby. Vaši zákazníci tak môžu za služby platiť vopred alebo si rovno zakúpiť permanentku či kredit. Systém robí všetko automaticky a pri správnom nastavení a inštruktáži pre klienta sa nemusíte o nič starať.

Vernostný program

Ak už dlho zvažujete odmenu pre stálych zákazníkov, rezervačný systém tento problém vyrieši za Vás. Ponúka Vám vlastné nastavenie výšky odmeny ako aj odmenu pre zákazníka za odporučenie klienta.

Podmienené správy zákazníkom

Povýšte vaše služby na vyšší level. So službou podmienené správy zákazníkom sa pripomeniete na narodeniny či meniny klienta, pokiaľ mu končí platnosť permanentky a podobne. Automatizované správy pomáhajú k vyššiemu zisku.

A iné

Rezervačný systém od Reservanta ponúka veľa výhod a možností. Ako aj doprogramovanie systému na mieru.

Vyskúšajte si teraz plnú verziu na 2 mesiace zadarmo s Promo kódom od nás: PROMO33472

Facebook
Napíšte nám Email
Google+
https://sanrajs.sk/este-nemate-svoj-rezervacny-system/
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *