14-04-2019

1 Day

za osobu /

129

Home Kurzy

Uvoľňujúca “vychytaná” masáž v sede

Uvoľňujúca “vychytaná” masáž v sede

Lektori

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Uvoľňujúca “vychytaná” masáž v sede je novinkou na trhu, ktorá je určená pre firemných klientov ako „office masáž“ alebo vo forme mobilného stánku (stretnutia, happeningy, teambuildingy…). Bola vyvinutá pre maximálne uvoľnenie, kdekoľvek, kedykoľvek a pre každého. Má okamžitý pozitívny účinok. Túto techniku ocenia aj všetci mobilný maséri a môžete ju aplikovať ako krátku masáž aj na festivaloch, masáž na pláži či ako službu vo svojom salóne pre klientov, ktorí sa hanbia vyzliecť a majú málo času.

V čom je masáž iná?

Špeciálnymi hmatmi sa postupne uvoľňujú najviac stresom postihnuté partie - chrbát, šija, ramená, predlaktia, dlane a pokožka hlavy. Všetko sa vykonáva cez oblečenie. masáž je možné vykonať za 15-35 min.  Okrem toho masáž v sede využíva kombináciu techník klasickej športovej, thajskej masáže, akupresúry, masáže Shia-tsu a techniky akupresúry meridiánov, t.j. tlaku na presne určené body energetických kanálov tela. Cieľom masáže je posilniť "Tchi", čiže tok životnej energie, čím dochádza k harmonizácii celého tela. Uvoľňuje napätie, odstraňuje stres a únavu, pocit nepohodlia, povzbudzuje činnosť vegetatívneho systému.

 

Ak si masérka alebo masér so živnostenským oprávnením, ale nemáš čas a zdroje na vytvorenie vizitiek, webu, loga a ostatných marketingových nástrojov, značka “Vychytaná Masáž” môže byť aj Tvoja.

 

Okrem samotnej techniky uvoľňujúcej “vychytanej”masáže v sede absolventi kurzu získajú základné obchodné zručnosti, ako túto službu prezentovať klientovi a získajú komunikačnú príručku maséra. Každý absolvent kurzu získa zároveň možnosť používať značku “Vychytaná Masáž” pod svojím menom, so svojimi vizitkami, kupónmi, plagátmi... Získa tak prístup ku grafickým materiálom, obchodnej príručke, on-line prezentačným nástrojom, vďaka ktorým môže rozširovať povedomie o svojej masérskej praxi.

 

Čo sa na kurze uvoľňujúca “vychytaná” masáž v sede naučím ? 

 • základné techniky / 15 minútovú zostavu
 • indikácie a kontraindikácie
 • komunikačné techniky s klientom

Čo je v cene kurzu?

 • certifikát o absolvovaní kurzu
 • skriptá a materiály
 • základné marketingové materiály
 • darček

Čo nie je v cene kurzu zahrnuté? 

 • pokročilé marketingové materiály
 • prístup k obchodným materiálom
 • masérske kreslo a masérske pomôcky
 • licencia na používanie značky

Čo si mám priniesť ?

 • pohodlné oblečenie,prezuvky
 • písacie potreby

 

Cena kurzu: 129 eur

 Kurz sa koná 14.4. 2019 Začiatok o 9:00.
Dĺžka konania kurzu: 8- 10 hodín.

Prihlásenie na info@sanrajs.sk najneskôr do  1.4. 2019

Pre prihlásenie využite našu online prihlášku 
 Minimálny počet účastníkov: 6
  

Our Main Teachers

Uvoľňujúca “vychytaná” masáž v sede je novinkou na trhu, ktorá je určená pre firemných klientov ako „office masáž“ alebo vo forme mobilného stánku (stretnutia, happeningy, teambuildingy…). Bola vyvinutá pre maximálne uvoľnenie, kdekoľvek, kedykoľvek a pre každého. Má okamžitý pozitívny účinok. Túto techniku ocenia aj všetci mobilný maséri a môžete ju aplikovať ako krátku masáž aj […]

Cena : 129 €

Maximálna obsadenosť : 8

Obtiažnosť : Začiatočník

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

05-11-2022

05-03-2022

2 Days

10-11-2019

1 Day