10-05-2018

za osobu /

7

Home Kurzy

Prednáška: Čo je to chromopunktúra ?

Prednáška: Čo je to chromopunktúra ?

Lektori

Eva Gugliucciello

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Pozývame Vás na stretnutie s pani Evou Gugliucciello, ktorá  pracuje ako naturopat už niekoľko rokov. Jej špecializáciou je  chromopunktúra, ktorú prezentovala na 3. mezinárodnom kongrese Mediciny Alternativy Europe o.s., ktorý sa konal v spolupráci s  Akademií tradičních věd MAE o.p.s..Jej práca sa sústreďuje na energetickú oblasť, do ktorej spadajú rôzne holistické terapie, ako aj chromopunktúra, ale aj rôzne manuálne energetické techniky ako napr. TUI NA - čínska masáž, AYURVEDSKÁ MASÁŽ, KINEZIOLOGIA a pod.

Čo sa na prednáške dozviete a uvidíte ?

  • čo je to chromopunktúra
  • základná história chromopunktúry
  • vznik a vedecké podklady
  • ukážka chromopunktúrnej terapie

Kedy?

Prednáška sa koná 10.5 2018 o 17:30. Vstupné 7 eur.

Kde?

SanRajs academy (masérska škola) Terézie Vansovej 11 Banská Bystrica 

Obsah prednášky

  • čo je to chromopunktúra
  • odkiaľ pochádza
  • čo všetko vieme liečiť
  • spôsoby liečby
  • niektoré prípady využitia chromopunktúry
  • ukážka terapeutického postupu

Čo je to chromopunktúra ?

Chrompunktúra je naturálna harmonizačná technika, ktorú vynašiel nemecký naturopat Peter Mandel začiatkom 70-tych rokov, kde spojil poznatky čínskej akupunktúry a chromoterapie. Chromopunktúra pracuje na princípoch akupunktúry podľa tradičnej čínskej medicíny, no jednotlivé akupunktúrne a iné body /horizontálne a diagonálne body objavené Mandelom/ sú presvecované farebným svetlom, ktoré pôsobí na ľudský organizmus svojou vlnovou dĺžkou a vibračnou frekvenciou, ktorá je vždy iná a presne stanovená u každej farby. Akupunktúrne body sa nachádzajú pozdĺž meridiánov /energetické dráhy/,  ktoré sú nosičmi informácií prichádzajúcich z vonka. Keďže v našom organizme existuje určitá polarita medzi informáciou a endokrinnou reakciou, z tohto vyplýva, že použitie farebného svetla pre terapeutické účely ja absolútne nevyhnutné.Z fyziky vieme, že svetlo narážajúce na prismu sa rozkladá na sedem vlnových  základných farieb od červenej až po fialovú a následne preniká do buniek ako informácia. Tento fenomén nám objasňuje, že každá jedna bunka vytvorená prírodou nesie v sebe charakteristiku farebného spektra.Energetické impulzy svetla odstraňujú nepravidelnosti vo vibračnom stave buniek, tým pádom sú  schopné oddialiť alebo odstrániť funkčné poruchy a počas prejavujúcej sa choroby pomáhajú zharmonizovať celý systém. Po aplikácii chrompunktúry dochádza k zharmonizovaniu tela, mysle a ducha a takisto sa získava iný pohľad na svet a na samotnú chorobu.Chromopunktúra pôsobí ako v priestore /tam, kde sa vyskytuje symptóm/, tak i v čase /napr. rôzne traumy z minulosti, ktoré sa prejavujú na fyzickom tele v rôznych formách/ a jej cieľom je vnášať správnu energetickú informáciu do tela a mysle, teda všade tam, kde dochádza k narušeniu systému.

Vypočujte si rozhovor s lektorkou a terapeutkou Evou Gugliucciello zo dňa  10.5.2018 na tému chromopunktúra

Na prednáške Vám pani Eva Gugliucciello priblíži viac o chromopunktúre a jej použití. Odpovie Vám rada na všetky vaše otázky a je možné sa s ňou dohodnúť aj na terapií.
 

Zaujala Vás chromopunktúra ?

    

Our Main Teachers

Lektorka chromopunktúry, viscerálej a kalifornskej masáže.

Cena : 7 €

Maximálna obsadenosť : 20

Obtiažnosť : Začiatočník

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

10-11-2019

1 Day

05-11-2023

1 Day

04-03-2023