22-05-2020

za osobu /

180

Home Kurzy

Shiatsu – element oheň

Shiatsu – element oheň

Lektori

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Premena maséra na terapeuta- zážitkový kurz shiatsu. Okrem praktickej a teoretickej časti shiatsu na Vás čakajú skvelé prednášky, spoločné cvičenie či varenie.
Čo je to shiatsu?
Shiatsu je japonský ucelený systém liečby v alternatívnej medicíne, ktorý má svoje korene v klasickej čínskej medicíne, doplnení poznatkami západnej fyzioterapie a psychológie. Shiatsu doslova znamená tlak prstami. Vyvinul sa z čínskej masáže anma, v súčasnej podobe ho ustanovil Shizuto Masunaga, japonský praktik, v období rokov 1940. . .
Shiatsu pracuje na klasických a zvláštnych meridiánoch a pomáha tak bez akýchkoľvek nástrojov harmonizovať tok vitálnej energie, podporovať zdravie vnútorných orgánov, ich funkcií, zmyslových orgánov, svalov, kostí, šliach a v neposlednej rade aj psychické zdravie človeka. Ošetrenie prebieha príjemným masážnym spôsobom na oblečenom klientovi.
Komu je kurz určený?

Všetkým, ktorí sa chcú naučiť túto krásnu a účinnú techniku. Možnosť pokračovať a vzdelávať sa v shiatsu i v ďalších elementoch a prehlbovať tak svoje zručnosti.

Účasť na kurze nevyžaduje žiadne vstupné vedomosti, všetko potrebné sa naučíte na kurze. Kurz je vhodný pre masérov, fyzioterapeutov, aj pre úplných začiatočníkov na pôde práce s ľudským telom a energetickým systémom podla tradičnej čínskej medicíny. Je vhodný pre ľudí z otvorenou mysľou, ktorí chcú na sebe pracovať.
Kurz element oheň. Element, ktorý má najväčšiu transformačnú silu. Precítime srdce, jeho párový orgán tenké črevo, spoznáme body a ich funkcie na energetických dráhach a naučíme sa ako ošetrovať tieto merdiány. Okrem iného pochopíme ako sa venovať chorobám, ktoré sa ich týkajú a ktoré často patria zdanlivo niekam inam... napríklad koktanie, lebo čo na srdci to na jazyku. Taktiež si povieme o prepojení močových ciest a tenkého čreva a veľa ďalšieho.
Kurz patrí k cyklu štyroch kurzov. V ďalšom pokračovaní postupne preberieme ostatné orgány. Kurzy sa navzájom dopľňajú a pokračujú tak, že sa môžete kedykoľvek pripojiť do cyklu.. Tieto štyri cykly zachytávajú päť elementov, tak ako sa dynamicky menia počas ročných období. Takto môžeme najlepšie nacítiť živosť a mennosť energie ktorá je v nás i mimo nás, a pochopiť jej vplyv na naše zdravie, našu myseľ a náš život ako taký. Predbežné termíny ostatných kurzov z cyklu nájdete na web stránke-
Rozsah kurzu
  • piatok 10:00 - 21:00
  • sobota 6:00 - 8:00 /nepovinne/ 9:30 - 21:00
  • nedeľa 6:00 - 8:00 /nepovinné/ 9:00 - 15:00
Kurz sa uskutoční 22-24.5 2020 . Počet miest na kurze je obmedzený. Prihlášku nájdete tu: https://sanrajs.sk/rezervacia/

Our Main Teachers

Cena : 180 €

Maximálna obsadenosť : 8

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

18-04-2020

2 Days

05-03-2022

2 Days

1-04-2023

2 Days