14-11-2018

za osobu /

5

Home Kurzy

Kundaliny meditácia

Kundaliny meditácia

Lektori

Simona Rajnohová

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Kundaliny meditácia- nádherná meditačná technika vytvorená Oshom pre zažitie nečinnosti a celistvosti. Táto meditácia pomáha pri rozprúdení energie a emócií. Hlboko uvoľňuje telo. 

Kto meditáciu vediet ?

Kundaliny meditaciu, vedie Ana Bažová Grňa, psychologička a telová psychoterapeutka, pôvodom zo Srbska. Sebapoznaniu sa venujem cez 20 rokov, začínala som Transcendentálnou meditáciou, Jógou, Oshovými meditáciami, Zen budhizmom, cez Charizmatické kresťanstvo, Telovú psychoterapiu, Arteterapiu Fraktálnou kresbou, Regresnú terapiu, Rodinné konštelácie, Hladovanie, Tradičný Africký šamanizmus a skúmanie zmenených stavov vedomia. Vnímam že všetko je prepojené a nič sa nedeje len tak, bez príčiny.Dlhoročná osobná skúsenosť s Oshovými meditáciami a Na telo zameranou psychoterapiou, inšpirovanou prístupom W.Reicha, ktorý v rámci psychoterapeutického procesu poukázal na prácu s energetickými blokmi nášho tela.S Oshovými meditáciami som sa prvýkrát stretla ako 18 ročná v Srbsku. Viedol ich lektor, ktorý sa v tom čase práve vrátil z dlhšieho pobytu, z Oshovho centra v Holandsku. Išlo o intenzívne dvojmesačné každodenné pohybové meditácie pri východe slnka a pri západe slnka. Bol to pre mňa intenzívny zážitok, ktorý mi otvoril, cestu k poznávaniu seba natoľko, že som s tím, niekoľko rokov intenzívne pokračovala aj po presťahovaní sa na Slovensko, v Bratislave, kde meditácie viedol lektor, ktorý sa práve vrátil z Indie, kde v Oshovom centre strávil dlhé roky. Mne to otvorilo cestu k lepšiemu kontaktu so svojimi emóciami a životom ako takým, ktorý získal na intenzite, dynamike, farebnosti. Ožila som! Neskôr som pochopila, že došlo k odblokovaniu potlačených emócií a uvoľneniu energetických blokov v tele, vďaka čomu som mohla život vnímať, cítiť a prežívať plnohodnotnejšie, autentickejšie. Tým, že ide o dynamické, pohybovo zážitkové meditácie, prostredníctvom tanca, hlasu a dychu, počas meditácie zažijeme katarziu, ktorú si v bežnom živote, nemôžeme dovoliť. Neskôr v bežnom živote, máme väčšiu slobodu prejaviť sa taký aký sme. Mne to pomohlo dostať sa z depresívnej fáze života, ktorá sa v predošlej intenzite už nikdy nevrátila.Čo sa bude na stretnutí robiť ?

Kundaliny a iné katarzno-pohybové meditácie, zamerané na uvoľnenie nahromadených blokov v nás a priblíženiu sa k sebe samému. Ide o individuálnu vnútornú prácu každého zúčastneného.

Kedy a kde ?

90 minútové stretnutia o 16:00 hod v priestoroch SanRajs. Potrebné priniesť pohodlné oblečenie, ktoré nebude brániť voľnému pohybu a chuť objavovať nový a spontánny pohyb navonok a vo vnútri.finančný príspevok 5€V prípade záujmu si možete zarezervovať miesto na info@sanrajs.sk Tešíme sa na Vás 

Our Main Teachers

Kundaliny meditácia- nádherná meditačná technika vytvorená Oshom pre zažitie nečinnosti a celistvosti. Táto meditácia pomáha pri rozprúdení energie a emócií. Hlboko uvoľňuje telo.   Kto meditáciu vediet ? Kundaliny meditaciu, vedie Ana Bažová Grňa, psychologička a telová psychoterapeutka, pôvodom zo Srbska. Sebapoznaniu sa venujem cez 20 rokov, začínala som Transcendentálnou meditáciou, Jógou, Oshovými meditáciami, Zen […]

Cena : 5 €

Maximálna obsadenosť : 12

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

15-02-2019

16-09-2018

1 Day