11-01-2019

za osobu /

30

Home Kurzy

ÚVOD DO METÓDY FRAKTÁLNEJ KRESBY

ÚVOD DO METÓDY FRAKTÁLNEJ KRESBY

Lektori

Mgr. Ana Bažová Grňa

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Workshop AUTOPORTRÉT DUŠE-FRAKTÁLNA KRESBA PRE KAŽDÉHO

Nahladnite do čarov fraktálnej kresby. Na worksope AUTOPORTRÉT DUŠE účastníci kreslia svoju prvú iniciálnu kresbu, tzv. autoportrét duše. Prostredníctvom línie a farby získajú informácie o svojom vnútornom stave. Dá sa povedať, že prvýkrát majú možnosť "vidieť" seba a svoju dušu. Počas kreslenia a vyfarbovania (podľa pravidiel metódy) myšlienky sa nakrátko zastavia, otvárame sa tvorivému potenciálu a vtedy máme pocit, že všetky problémy sú riešiteľné.
Tento workshop je najmä pre tých, ktorý sa s fraktálnou metódou ešte nestretli osobne a chceli by si to vyskúšať, zároveň im to môže pomôcť rozhodnúť sa, pre Základný program vzdelávania podľa metódy Fraktálnej kresby.

Trvanie  a termín workshopu:  11.1.2010 od cca 17:00 do 20:00 (3 hodiny)

 Viac o fraktálnej kresbe nájdete tu.Prihlášky na info@sanrajs.sk alebo prostredníctvom online prihlášky. Kurzu sa môžu zúčastniť aj deti v sprievode s rodičom od 5 rokov. Deti majú 50% zľavu na kurz.

Our Main Teachers

Workshop AUTOPORTRÉT DUŠE-FRAKTÁLNA KRESBA PRE KAŽDÉHO Nahladnite do čarov fraktálnej kresby. Na worksope AUTOPORTRÉT DUŠE účastníci kreslia svoju prvú iniciálnu kresbu, tzv. autoportrét duše. Prostredníctvom línie a farby získajú informácie o svojom vnútornom stave. Dá sa povedať, že prvýkrát majú možnosť “vidieť” seba a svoju dušu. Počas kreslenia a vyfarbovania (podľa pravidiel metódy) myšlienky sa […]

Cena : 30 €

Maximálna obsadenosť : 12

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

11-01-2019

04-04-2019

2 Days