21-03-2020

2 Days

za osobu /

145

Home Kurzy

Breussova masáž a Dornova metóda

Breussova masáž a Dornova metóda

Lektori

Ing. Bc. Jana Dobiaš

Kategória

Course Attendees

Still no participant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Course Reviews

Still no reviews

Dornova metóda pre masérov je jednoduchý manuálny spôsob ako pomôcť pri akútnych problémoch alebo dlhodobých bolestiach chrbta a kĺbov. Masér pracuje postojačky, v sede aj v ľahu. Pri kývavom pohybe horných alebo dolných končatín sa uvoľňuje svalstvo v chrbtovej oblasti (neinvazívne) a bez bolesti sa uvoľňujú zablokované energetické centrá. Pomáha zrovnávať rozdielnu dĺžku dolných končatín. Obnoveným správnym usadením kĺbov a stavcov sa telu vracia rovnováha a pružnosť.
Keďže veľká časť pohybových problémov má psychickú príčinu, je Dornova metóda často obohatená aj o rôzne energetické terapie a masáže.
Breussova masáž je energeticko-manuálna masáž, pomocou ktorej sa uvoľňujú telesné aj psychické blokády. Pomocou  špeciálnych hmatov a veľmi jednoduchej, ale účinnej masáže dosiahnete „zázraky“.Breussova masáž sa používa na uvoľnenie po ošetrení Dornovou metódou, aj ako príprava na toto ošetrenie.

Čo sa na kurze naučím?

  • techniku Dornovej metódy a Breussovej masáže
  • indikácie, kontraindikácie techník
  • históriu a veľa ďalšieho

Čo si priniesť  ?

  • oblečenie v ktorom budete masírovať, prezúvky
  • písacie potreby

V cene kurzu je:

  • certifikát
  • skriptá
  • materiál potrebný k výučbe
  • malé občerstvenie
Kurz sa uskutoční 21-22.3.2020. Rezervovať miesto na kurz môžete telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu info@sanrajs.sk. V prípade záujmu o ubytovanie v priestoroch školy nás kontaktujte telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu info@sanrajs.sk
  Kurz je určený pre masérov, lekárov a fyzioterapeutov príp, iných zdrav. pracovníkov... 

Our Main Teachers

Absolvovala Inštitút fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v Piešťanoch Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Stala sa členkou Lymfologickej spoločnosti Českej lekárskej komory J. E. Purkyně v Prahe. Ovláda 30 druhov masérských techník a absolvovala študijné pobyty v Číne v Chengtu na Unverzite TČM a v Thajsku v chráme Wat-Po, kde som sa naučila techniky masáží. Má niekoľkoročnú prax […]

Cena : 145 €

Maximálna obsadenosť : 8

Obtiažnosť : Pokročilí

Typ : Platená

Opýtajte sa


Súvisiace produkty

04-03-2023

05-03-2022

2 Days

24-01-2019